Mumbai, Maharashtra
GST No. 27DJBPM1325R1ZV
Approx. Rs 2,578 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Series | TN613Y |
| Brand | Konica Minolta |
| Compatible Model | bizhub C220 |
| Cartridge Type | Original |
| Page Yield | 15000 pages |
| Usage/Application | Laser Printer |
| Body Material | Plastic |
| Warranty | 1 Year |
| Operating Humidity Range | 20 to 80% RH |
| Height | 45 mm |
| Width | 547 mm |
| Length | 300 mm |
Approx. Rs 2,580 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Series | TN 311 |
| Brand | Konica Minolta |
| Compatible Model | bizhub 283 |
| Cartridge Type | Original |
| Page Yield | 15000 pages |
| Usage/Application | Laser Printer |
| Body Material | Plastic |
| Warranty | 1 Year |
| Operating Humidity Range | 20 to 80% RH |
| Non Operating Humidity Range | 10 to 80% RH |
| Weight | 0.7 kg |
| Size/Dimension | 340 x 190 x 85 mm |
| Packaging Type | Box |
Approx. Rs 2,579 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Series | TN115 |
| Brand | Konica Minolta |
| Compatible Model | bizhub C220 |
| Cartridge Type | Original |
| Page Yield | 5500 pages |
| Usage/Application | Laser Printer |
| Body Material | Plastic |
| Warranty | 2 Year |
| Operating Humidity Range | 20 to 80% RH |
| Non Operating Humidity Range | 10 to 80% RH |
| Weight | 0.7 Kg |
| Size/Dimension | 340 x 190 x 85 mm |
| Packaging Type | Box |
Explore More Products
© Sony Marketing. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited