Mumbai, Maharashtra
GST No. 27DJBPM1325R1ZV
Approx. Rs 6,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Cartridge Type | Toner |
| Brand | Lexmark |
| Color | Black |
| Cartridge Category | Original |
| Page Yield | 3500 pages |
| Model Name/Number | E250A11A |
| Warranty | 1 Year |
| Operating Humidity Range | 20 to 80% RH |
| Non Operating Humidity Range | 10 to 80% RH |
| Weight | 2.35 lb |
| Size/Dimension | 6.5 x 15.4 x 4.3 inch |
| Packaging Type | Box |
| Usage/Application | Laser Printer |
Approx. Rs 7,500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Page Yield | 5000 pages |
| Product Type | Ink Cartridge |
| Model Name/Number | 501HE |
| Brand | Lexmark |
| Usage/Application | Printing |
| Size | 8.8 x 13.4 x 7.2 inch |
| Material | Plastic |
| Packaging Type | Box |
| Warranty | 6 Month |
| Weight | 0.33 kg |
Additional Information:
Approx. Rs 2,518 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Cartridge Type | Toner |
| Brand | Lexmark |
| Color | Black |
| Cartridge Category | Original |
| Page Yield | 5000 pages |
| Model Name/Number | 601X |
| Usage/Application | Printing |
| Size | 8.8 x 13.4 x 7.2 inch |
| Material | Plastic |
| Packaging Type | Box |
| Storage Temperature Range | -20 to 40 Degree C |
| Warranty | 6 Month |
| Weight | 500 gm |
| Storage Humidity | 5 to 95% RH |
Approx. Rs 2,517 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Cartridge Type | Toner |
| Brand | Lexmark |
| Color | Black |
| Cartridge Category | Original |
| Page Yield | 3000 pages |
| Model Name/Number | 69G8256 |
| Usage/Application | Printing |
| Size | 8.8 x 13.4 x 7.2 inch |
| Material | Plastic |
| Packaging Type | Box |
| Storage Temperature Range | -40 to 60 Degree C |
| Warranty | 6 Month |
| Weight | 2 kg |
Approx. Rs 3,510 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Cartridge Type | Toner |
| Brand | Lexmark |
| Color | Black + Color |
| Cartridge Category | Original |
| Page Yield | 1500 pages |
| Model Name/Number | 69G8256 |
| Usage/Application | Printing |
| Size | 8.8 x 13.4 x 7.2 inch |
| Material | Plastic |
| Packaging Type | Box |
| Storage Temperature Range | -20 to 40 Degree C |
| Warranty | 1 years |
| Weight | 0.33 kg |
Explore More Products
© Sony Marketing. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited