Mumbai, Maharashtra
GST No. 27DJBPM1325R1ZV
Approx. Rs 350 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Series | EVO Plus |
| Capacity | 64 GB |
| Card Type | microSDHC |
| Speed Class | Class 10 |
| Application | Mobile, CCTV, Action Camera |
| Read Speed | Up to 130 MB/s |
Approx. Rs 650 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Series | EVO Plus |
| Capacity | 128 GB |
| Card Type | microSDHC |
| Speed Class | Class 10 |
Approx. Rs 900 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Series | EVO Plus |
| Capacity | 128 GB |
| Card Type | microSDHC |
| Speed Class | Class 10 |
| Application | Mobile, CCTV, Action Camera |
| Read Speed | Up to 80 MB/s |
| Write Speed | Up to 20 MB/s |
| Speed Standard | UHS-I |
Explore More Products
© Sony Marketing. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited