Mumbai, Maharashtra
GST No. 27DJBPM1325R1ZV
Approx. Rs 1,600 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Brand | Samsung |
| Model Number | ML-161002 |
| Product Type | Ink Cartridge |
| Usage/Application | Printing |
| Page Yield | 1500 pages |
| Size | 8.8 x 13.4 x 7.2 inch |
| Material | Plastic |
| Packaging Type | Box |
| Storage Temperature Range | -20 to 40 Degree C |
| Warranty | 1 years |
| Weight | 500 gm |
Approx. Rs 2,500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Model Name/Number | 0652 |
| Brand | Epson |
| Usage/Application | Printer |
| Page Yield | 15000 pages |
| Body Material | Plastic |
| Warranty | 2 Year |
| Length | 300 mm |
| Operating Humidity Range | 20 to 80% RH |
| Width | 135 mm |
| Height | 45 mm |
| Non Operating Humidity Range | 10 to 80% RH |
| Weight | 0.6 Kg |
| Packaging Type | Box |
Explore More Products
© Sony Marketing. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited