Mumbai, Maharashtra
GST No. 27DJBPM1325R1ZV
Approx. Rs 2,404 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Brand | Printronix |
| Cartridge Model Number | LQ-310 / LX-310 |
| Product Type | Ink Cartridge |
| Model Name/Number | N7000 |
| Usage/Application | Printing |
| Page Yield | 17000 Page |
| Material | ABS Plastic |
| Packaging Type | Box |
| Warranty | 1 years |
| Shipping Weight | 0.83 kg |
| Shipping Dimensions | 47.75 x 209.55 x 546.10 mm |
Approx. Rs 2,385 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Brand | Olivetti |
| Cartridge Model Number | PR2 |
| Usage/Application | Printing |
| Page Yield | 48000 pages |
| Packaging Type | Box |
| Warranty | 6 Month |
| Weight | 500 gm |
| Dimensions | 15 x 10 x 10 cm |
Approx. Rs 2,395 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Brand | Tally |
| Cartridge Model Number | TVS MSP 245 |
| Color | Black |
| Product Type | Ink Cartridge |
| Model Name/Number | T6215/6218/63076/6312 |
| Usage/Application | Printing |
| Page Yield | 2000 pages |
| Size | 12.7 mm X 6 m |
| Material | Plastic |
| Packaging Type | Box |
| Storage Temperature Range | -20 to 40 Degree C |
| Warranty | 1 years |
| Weight | 500 gm |
Approx. Rs 2,390 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Part Type | Cartridge |
| Ribbon Size | 110mm x 300m |
| Packaging Size | Box |
| Printer Type | Inkjet Printer |
| Usage/Application | Laser Printer |
| Model Name/Number | T2245/50 |
| Brand | Lipi |
| Packaging Type | Box |
| Weight | 300 gm |
| Size | 12.7 mm x 20 mtr |
Approx. Rs 2,400 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Brand | Tally Genicom |
| Cartridge Model Number | FX-2190 |
| Model Name/Number | 6800 Series |
| Usage/Application | Printing |
| Page Yield | 9000 Pages |
| Material | Plastic |
| Packaging Type | Box |
| Warranty | 6 Month |
| Weight | 1 kg |
Approx. Rs 2,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Brand | Printronix |
| Cartridge Model Number | P7000 |
| Usage/Application | Printing |
| Page Yield | 18000 Pages |
| Material | ABS Plastic |
| Packaging Type | Box |
| Warranty | 1 years |
| Shipping Weight | 1.30 kg |
| Shipping Dimensions | 228.60 x 203.20 x 552.50 mm |
Approx. Rs 1,850 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Model Name/Number | RIBBON |
| Brand | LIPI |
| Color | Black |
| Product Type | Laser Printer |
| Cartridge'S Status | Full |
| Country of Origin | Made in India |
Explore More Products
© Sony Marketing. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited