Mumbai, Maharashtra
GST No. 27DJBPM1325R1ZV
Approx. Rs 1,300 / SetGet Latest Price
Product Details:| Bottle Capacity | 70 ml |
| Brand | EPSON |
| Bottle Material | HDPE |
| Cap Type | Screw cap |
| Color | Black |
| Product Type | Ink Cartridge |
| Model Name/Number | 673 |
| Usage/Application | Industrial |
| Cartridge'S Status | Full |
Approx. Rs 4,500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Cartridge Code | M609S |
| Brand | Samsung |
| Cartridge Type | Original |
| Color | Black |
| Usage/Application | Laser Printer |
| Dimensions | 423 x 276 x 150 mm |
| Operating Temperature Range | 10 to 30 DegreeC |
| Storage Temperature Range | -20 to 40 DegreeC |
| Non-operating Humidity Range | 10 to 90% RH |
Approx. Rs 3,550 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Page Yield | 2000 Pages |
| Color | Black |
| Usage/Application | Laser Printer |
| Brand | Kyocera TONER CARTRIDGE |
| Cartridges Status | Full |
Approx. Rs 1,250 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Model Name/Number | 116L |
| Brand | Samsag |
| Product Type | Toner Cartridge |
| Color | Black |
| Page Yield | 3000 Pages |
| Operating Humidity Range | 10 to 80% RH |
| Weight | 1.9 lb |
| Operating Temperature Range | 10 to 30 DegreeC |
| Storage Temperature Range | -20 to 40 DegreeC |
| Non-Operating Humidity Range | 10 to 90% RH |
| Dimensions | 350 x 171 x 96 mm |
Explore More Products
© Sony Marketing. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited